Kariera

PLATINIUM ESTATE  to zgrany zespół profesjonalistów w sektorze bankowym, nieruchomości i  ubezpieczeniowym.

Dzięki naszej pasji pomagamy tworzyć nową jakość na rynku.

Pomagamy klientom w wyborze odpowiedniej nieruchomości, kredytu jak i ubezpieczenia.

Mamy w sobie entuzjazm i ogromny zapał do tego, co robimy.

Poszukujemy kandydatów (również bez doświadczenia) do współpracy na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Szukamy osoby zdyscyplinowanej, dążącej do realizacji swoich celów, otwartej. Jeżeli jesteś pewny siebie, ambitny, systematyczny, wytrwały, odpowiedzialny, czekamy na Twoje CV.

Opis stanowiska:

  • Praca z klientem, wyszukiwanie nieruchomości wedle jego preferencji
  • Matchowanie stron transakcji: klienta kupującego i sprzedającego (najemcy)
  • Praca przed komputerem jak również w terenie

Wymagania:

  • Chęci do nauki – uczymy wszystkiego od podstaw
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowania relacji z klientem
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości i/lub finansów
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: bardzo wysokie prowizje
  • Prowizja za: nieruchomość, kredyt, ubezpieczenie
  • Szkolenia z: rynku nieruchomości, kredytów hipotecznych, ubezpieczeń
  • Pełne wsparcie i pomoc przy starcie na rynku nieruchomości
  • Dostęp do bazy ofert nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego